הדרכה

מכללת ALD נולדה מתוך הצורך והדרישה של לקוחותינו  לתת מענה מקצועי להכשרת עובדים בתחומי האיכות, הניהול והאמינות. עם השנים מצאה המכללה לנכון לשלב בין התחומים והיום היא ידועה ומוכרת כמרכז מקצועי מוביל בכל תחומי ההדרכה.

יתרון  המכללה על פני גופי הדרכה אחרים הוא שייכותה לקבוצת, ALD  קבוצת ייעוץ מהגדולות והמובילות בקנה מידה ארצי ועולמי. השילוב בין היועצים המובילים במשק לבין יכולות ההדרכה הוא שמשיג עבור הארגון את ההדרכה האפקטיבית ביותר.

לייעוץ ומידע מלאו פרטיםפיתוח הדרכה

מטרת תכנית ההדרכה היא לתרום לקידום יעדי הארגון. במטרה להבטיח כי המשאבים המושקעים בהדרכה ובפיתוח המשאב האנושי יובילו לתוצאות הרצויות, נכון לאמץ גישה שיטתית לניהול תהליכי ההדרכה בארגון, בכלל זה זיהוי צרכי ההדרכה, תיעדופם ועוד.

מכללת ALD מעמידה בפניכם את ניסיונה הרב בפיתוח הדרכה בארגונים . 


הדרכות למנהלים

ארגונים מצטיינים מובלים על ידי מנהלים שהם מנהיגים מצליחים. על הארגון לזהות מבעוד מועד את אותם בעלי פוטנציאל, במטרה להקים נבחרת של אנשים מחויבים העושים את ההבדל, מחדשים ומאפשרים יתרון תחרותי יציב, מכללת ALD ממליצה לבנות תכנית הדרכה אפקטיבית לטיפוח שיטתי של כישורים ניהוליים בהון האנושי שלכם.


הדרכות לעובדים

הצלחה של ארגון הינה בקשר ישיר לאיכות האנשים שלו, בשילוב רמת המוטיבציה והמחויבות אותם הם מפגינים. מאחר ותקציב ההדרכה השנתי הינו משאב מוגבל, נכון לאפיין את אוכלוסיות הליבה בארגון- אלו המשפיעים בעיקר על התוצאה ולמקד את מאמצי ההדרכה בהשבחת יכולותיהם. מכללת ALD מזמינה אתכם לבחור את ההדרכה המתאימה לארגונכם מבין מגוון ההדרכות ונושאי ההעשרה שלנו. טיפוח ההון האנושי שלכם – יוביל להצלחת הארגון.

לקוחות כותבים

"הקורסים הועברו ברמה מקצועית גבוהה, זכינו לשיתוף פעולה מלא לאורך כל הדרך"  (אורה קפלינסקי, שב"ס)

"השירות אותו מספקת החברה, הינו מצוין. לחברה מערך לוגיסטי מדויק ואיכותי המיועד לתפעול מכרז ההדרכה...המענה אותו מספקת החברה הינו מהיר, מקצועי ובסטנדרטים הגבוהים ביותר. החברה עומדת בהתחיייבותיה עד הפסיק האחרון, מייצרת פתרונות לכל בעיה שצצה, ומאפשרת "ראש שקט" להנהלת הלקוח" (קובי גרינברג, משרד הביטחון)

טואול - בניית אתרים