ייעוץ ILS (תמיכה לוגיסטית משולבת) ו-LCC (עלות מחזור חיים)

מאות הפרויקטים בתחום ה- ILS ו-LCC שבוצעו עבור לקוחות מהתחום הצבאי, התעופתי והמסחר תרמו למוניטין של קבוצת ALD כאחת החברות המובילות בתחום ה- ILS ו-LCC.

מומחי ה-ILS של ALD מבצעים את כל טווח פעולות ה-ILS, החל מתכנון ILS, ניתוח של ILSP ו-SOW. אנחנו נעזור לכם לתרגם את יכולת התמיכה ואת יעדי המוכנות שלכם לדוחות ומפרטי עבודה. 
צוות ה-
ILS של ALD מזהים ומגדירים את דרישות התמיכה הלוגיסטית תוך כדי ניתוח: RFP, SOW, דרישות מתועדות, נתונים היסטוריים של פרויקטים דומים, ניהול ILS בארגונים/חברות המעורבות, השפעה כלכלית של דרישות ה-ILS, ואינטגרציה של שיקולים פיננסיים בזיהוי הדרישות הלוגיסטיות. צוות ה-ILS של ALD מכין תכניות ILS שעומדות בדרישות ניתוח התמיכה הלוגיסטית (LSA). כל ILSP מותאם לצרכים מיוחדים של הפרויקט, תוך כדי התחשבות בגודל ומורכבות הפרויקט, הטכנולוגיות המעורבות, ובדרישות התפעוליות.

ניתוח תמיכה לוגיסטית (LSA)

פעולות LSA צריכות להיות חלק שוטף מתהליך הנדסת המערכות, כדי לאפשר יישום יעיל של תוצאות הLSA במהלך הפיתוח. 
יישום של גישה חסכונית בבחירה ותכנון של
LSA מבטיח זרימת מידע קלה, מדויקת, וחסרת תקלות בין הצדדים המעורבים ללא תקורה עצומה של מאגרי המידע. מומחי ה-ILS שלנו היו מעורבים בפעילויות LSA נרחבות כדי ליצור מאגר מידע של LSA שמותאם לדרישות הספציפיות של הפרויקט.

ASD S3000L

ניתוח התמיכה הלוגיסטית (LSA) הוא אחד התהליכים החשובים ביותר בתמיכה במוצר. זהו הכלי הראשי לעיצוב המוצרים הרלוונטיים לתחזוקתיות, אמינות ו-testability, לייעול עלות מחזור החיים (LCC), ולהגדרת כל המקורות הנדרשים על מנת לתמוך במוצר בשימוש המיועד לו ובמהלך פעולתו. 
S3000L מגדיר את התהליכים, הדרישות הכלליות, וחילופי המידע הרלוונטיים ששולטים בתפקוד של ה-LSA במהלך מחזור החיים של מוצרי תעופה וביטחון. ניתן להשתמש בהגדרה זו גם עבור מוצרים טכניים מורכבים מתחומים תעשייתיים אחרים. ה-S3000L פותח ע"י האיגוד האירופי לחלל וביטחון (ASD) ב2005.

אופטימיזציה של חלפים

מומחי ה-ILS של ALD הם מהמובילים בתחום התיאוריה והפרקטיקה של אספקה ראשונית של חלפים עבור מערכות גדולות. ALD פיתחה אלגוריתמים ייחודיים עבור אופטימיזציה של חלפים תוך התבססות על קריטריונים של עלות-זמינות וכד'. אנו מתמחים בתכנון ואופטימיזציה של אספקת חלפים ראשונית עבור מערכות מורכבות בסביבה לוגיסטית מורכבת multi-echelon . צוות ה-ILS של ALD יצר רשימות אספקת חלפים ראשונית עבור עשרות פרויקטים בטווחים שונים החל מתת מערכות שכוללות רק LRU בודדים ועד מערכות נשק מתקדמות שכוללות עשרות LRU. המלצות חלפים ראשוניות עבור מערכות חדשות מבוססות על תוצאות חיזוי אמינות ושימוש בנתונים היסטורים (usage of historic data), היכן שזמין. כאשר אנו ממליצים על כמויות חלפים אנו לוקחים בחשבון את הדרישות התפעוליות, כמו לדוגמא משימות בזמן מלחמה, דרישות עבור אופציה לתפעול עצמאי של יחידות, וכו'.


עלות מחזור חיים (
LCC)

מומחי ה-ILS שלנו ביצעו מאות ניתוחי עלות מחזור חיים עבור מגוון מערכות – החל ממערכות קטנות שכוללות מספר מועט קטן של LRU, ועד למערכות נשק שלמות. אנו מתחילים משלב ה-LCCA הראשוני עבור שלב הערכת הרעיון, ועד להערכה מורכבת של אלטרנטיבות המובילות לשלב הסופי של קבלת ההחלטות. שילוב כל שלבי ה-LCC או יישום של מספר נבחר של שלבים תלוי במורכבות ובצרכי הפרויקט: 
יצירת מבנה העלות (
Cost Breakdown Structure – CBS) יחד עם מודל עלויות עבור כל אלמנט ב-CBS
הגדרה של מספר אלטרנטיבות אפשריות, כלומר, קונפיגורצית העיצוב, פרופילים סביבתיים ותפעוליים, מדיניות תחזוקה ולוגיסטיקה, ערוצי הפצה, אפשרויות הובלה. 
חישוב
LCC עבור כל המערכת או חלק ממנה עבור כל פעילות, כל אלטרנטיבה ועבור כל שלב במחזור החיים. 
ניתוח רגישות. 
יצירת הדו"חות הנדרשים – טבלאות וגרפים.
 
פנה לצוות המומחים

 

טואול - בניית אתרים