תכניות Six Sigma ו- Lean Sigma

מחלקת הנדסת איכות בחברת ALD  היא הספק העיקרי של שירותי הדרכה והובלת פרויקטים בתחום Six-Sigma בישראל. מנהל המחלקה ד''ר פבל גראבוב – ראש פורום של שש סיגמא בישראל.

אנו מציעים עזרה בלימוד, אימון ויישום של מתודולוגיות שש סיגמא בחברות ובארגונים. אנו עושים זאת דרך הדרכות (מותאמות לצרכים הספציפיים של החברה) המלוות בביצוע פרויקטים של שש-סיגמא תוך שימוש בשתי מתודולוגיות שש סיגמא:

Design for Six Sigma - DFSS – פיתוח מערכות/מוצרים/תהליכים חדשים.
Define, Measure, Analyze, Improve, Control - DMAIC  – שיפור מערכות/מוצרים/ תהליכים קיימים.
כמו כן, אנו מספקים שירותי שש סיגמא תוך שימוש בגישת Lean Sigma, שהיא שילוב של מתודולוגית שש סיגמא עם שיטות, כלים וטכניקות של ייצור רזה (Lean Manufacturing). 
השירות כולל גם תכניות הדרכה וגם ביצוע פרויקטים, תמיכה וייעוץ בשיטות של Six Sigma.


הניסיון שלנו

אנו בעלי ניסיון עשיר בניהול תכניות שש סיגמא במספר רמות: White Belts/Green Belts/Black Belts / Sponsors. ניסיון זה כולל את לקוחות כגון מוטורולה (8 מחזורים), כימיקלים לישראל (9 מחזורים) ועוד מעל 30 תכניות נוספות בחברות ומפעלים ממגוון תעשיות. ניהול התכניות כולל הדרכות והסמכות שש סיגמא וגם תמיכה בפרויקטים, כולל ייעוץ בתחומים שונים כגון תכן (תוכנה וחומרה), התקנה והרצה של קווי ייצור / תהליכים, תפעול, הנדסה, ייצור, הרכבות ואינטגרציה, מדידות, בדיקות ובחינות, הנדסת איכות ואמינות, לוגיסטיקה, אחזקה, ניהול קבלני משנה ועוד.


התועלות מתכנית SIX SIGMA של ALD

התועלות העיקריות הצפויה מיישום של תכניות שש סיגמא בארגונים ובחברות הנ"ל כללה:

 שיפור באיכות ובאמינות המוצר

 הפחתת זמן פיתוח ומעבר לייצור (time-to-market) וזמן מחזור תהליך (cycle-time)

 שיפור אפקטיביות ויעילות, הגדלת הפריון

 הפחתת עלויות תכן, עלויות ייצור / הרכבה ובדיקות

 שביעות רצון ונאמנות הלקוח

 שינוי בתרבות הארגונית (מעבר להנדסה ממושמעת, הנתמכת על ידי שיטות כמותיות) ויצירת צוותים המהווים מוקדי ידע (מובילי ידע) המאפשרים המשך שימוש במתודולוגיות, בכלים ובטכניקות של Six Sigma. 


פנה לצוות המומחים

 

טואול - בניית אתרים