ניתוחי כשל, ניהול סיכונים וסקרי סיכונים צוות ניהול הסיכונים של ALD  מתמחה בתהליכי ניתוח כשלים וניהול סיכונים, בחלוקה לשלושה תחומים:

1.    ניתוחי כשל ( Failure Analysis  - הליכי איתור סיבות שורש ופתרון תקלות במערכות טכנולוגיות ובתהליכים שונים, כולל תהליכים עסקיים, תהליכי ייצור והרכבה, תהליכים פרויקטליים ועוד.

2.    תכניות ניהול סיכונים בארגונים ובפרויקטים ( Enterprise/Project Risk Management (ERM / PRM -  הטמעת תהליך ניהול סיכונים ארגוני, במסגרת פרוגרמה סדורה, אשר כוללת זיהוי, אפיון והערכה של סיכונים, כמו גם מערך טיפול, מעקב ודיווח שיטתיים, בהתאם לדרישות פנימיות וחיצוניות, הן במסגרת ארגונית והן במסגרת פרויקטים מתמשכים

3.    סקרי סיכונים ( Risk Surveys - הליכי סקירת סיכונים במסגרת פרויקט, מערכת או ארגון. הסקרים נערכים לרוב על פי מתודולוגיות מוכרות ומקובלות בתעשייה, כגון, PFMEA, DFMEA, E-FMEA ומתודולוגיות נוספות. יועצי ALD מתאימים את ההליך לדרישות ולתקנים הרלוונטיים לפי המקרה.פרויקט אופייני עם ALD יכלול אחת או יותר מבין הפעילויות הבאות:

  1. הדרכה והכשרה לבעלי התפקידים הרלוונטיים אצל הלקוח.
  2. הובלת צוותים וסדנאות.
  3. הטמעת מערכי מעקב ודיווח.
  4. פיתוח והטמעת מערכות ממוחשבות ליישום התהליך בארגון: קיימת יכולת פיתוח עצמאית (Tailor-made) וכן יכולת להדרכה, הטמעה ויישום על בסיס תוכנות צד שלישי (תוכנות "מדף").

תוכנת RAM-COMMANDER מבית היוצר של ALD  משמשת את יועצינו בביצוע פרויקטים, ומאפשרת בין השאר, התאמת התהליכים לדרישות ייחודיות, כגון: הנחיות לספקים, דרישות רגולציה, דרישות תקן, דרישות והנחיות ספציפיות אחרות הדרכה והכשרת מהנדסים ומנהלי פרויקטים בטכניקות יישום.

צור קשר


 

טואול - בניית אתרים